fbpx

Z ziołami na wiosnę

Z ziołami na wiosnę

sobota, 7 marca 2020
Godz. 16:00 - 17:00
Statek Kultury
Cigacice

Już odliczamy dni, godziny i wiosna wybuchnie z całym swoim impetem. Wraz z nią wystrzelą zielone wspaniałości. Chcecie poznać i sami stać się częścią ziołowego świata? Nie przegapcie tego spotkania!

Stowarzyszenie Inicjatyw Proludzkich „Entropia” to grupa roślinnie zbzikowanych przyjaciół, wielu z nich to dyplomowani zielarze. Wykład poprowadzi prezes Konrad Uryniak. Opowie jak zacząć przygodą z ziołami, czego unikać na co zwrócić uwagę, jak działają zioła. Przybliży proces synergii ziół z innymi roślinami i grzybami. Kokorycz, pierwiosnek, leszczyna, miodunka i wiele wiele innych wiosennych roślin czeka na odkrycie i zaprzyjaźnienie się z nimi!

DO ZOBACZENIA!Statek Kultury tonie!

Pomóżcie nam załatać dziurę!

Statek Kultury jest wyjątkowym miejscem na mapie Polski – to dom kultury na wodzie. Stacjonuje na Odrze, w malowniczym porcie w Cigacicach, miejscowości oddalonej 10 km od Zielonej Góry (woj. lubuskie). Zbieramy pieniądze na remont dennicy, czyli dna Statku, bo chcemy uratować go przed zatonięciem. Niestety Statek zaatakowała rdza, a naprawa możliwa jest wyłącznie w stoczni i kosztuje około 60.000 zł. Prosimy was o wsparcie, bo kultura tonie. ZOBACZ WIĘCEJ >

X