fbpx

Unity – Jedność Sesja relaksu – gongi, misy i głos

Unity – Jedność Sesja relaksu - gongi, misy i głos

Kiedy

czwartek, 29 sierpnia 2019    
19:00 - 21:00

Gdzie

Statek Kultury
Portowa, Cigacice

Rodzaj wydarzenia

UNITY – JEDNOŚĆ – Zapraszam Cię do zanurzenia się w Wibracjach ♥

Magia dźwięku, pierwotnych wibracji, częstotliwości natury i świata – harmonizuje i koi, naturalnie wspomaga organizm i psychikę w powrocie do stanu równowagi. Jedność z naturą, jedność z każdym momentem, z każdym stanem, w którym jestem, z każdą cząstką siebie, z każdym fragmentem swojego ciała, z każdym przejawem siebie w drugim człowieku i każdym przejawem drugiego człowieka w sobie. Czysta obecność i uważność to nie stan, a bycie, życie prawdą, dostępną w każdej chwili. Prawdą, która przypomina mi o jedności właśnie.

Zapraszam Cię na sesję relaksu, zanurzenie w dźwiękach, które przenoszą nas do przestrzeni harmonii oraz pomagają ponownie poczuć łączność ze sobą i jedność ze wszystkim co JEST.

Towarzyszyć mi będą gongi tybetańskie i misy dźwiękowe o działaniu terapeutycznym (instrumenty z kilkuwiekową tradycją) oraz inni muzyczni przyjaciele, tj. bęben oceaniczny, sansula, kalimba, tank drum, ksylofon, grzechotki, dzwonki rurowe, dzwoneczki Zaphir, tingsza :)

Korzyści z sesji zanurzenia w dźwiękach gongów i mis:

 • harmonizacja
 • zniwelowanie napięcia
 • stabilizacja pracy układu nerwowego
 • regulacja gospodarki wodnej organizmu
 • oczyszczanie uaktywniając wydalanie toksyn z organizmu
 • pobudzenie krążenie płynów ustrojowych = poprawia ukrwienie tkanek
 • przyspieszenie procesy gojenia ran, czy np. zrastania kości.
 • wzmocnienie sił witalnych
 • synchronizacja pracy naszych półkul mózgowych w zakresie częstotliwości alfa a przy dłuższym słuchaniu – theta
 • neutralizacja skutków nagromadzonego stresu
 • poprzez wejście w stan głębokiego relaksu i odprężenie, pomaga na powrót połączyć się z INTUICJĄ, a co za tym idzie uruchomić proces zmian w życiu, podjąć ważne decyzje, otworzyć się na coś nowego, na podążanie drogą duszy
 • jest to przede wszystkim czas tylko dla Ciebie, na relaks i odprężenie oraz przyjemność płynącą z dźwięków świata :)

Przeciwwskazania:
– wszczepiony rozrusznik serca
– sztuczne zastawki serca
– osoby po przeszczepach narządów
– I i III trymestr ciąży

Zalecana konsultacja ze swoim lekarzem w przypadku:
– epilepsji – możliwa obecność z opiekunem

Ubierz się wygodnie i ciepło, bo sesji najwygodniej jest doświadczać leżąc.
Koniecznie weź również ze sobą matę/karimatę oraz koc/śpiwór, ewentualnie poduszkę.

GDZIE: Statek Kultury / ul. Portowa 9 / Cigacice koło Zielonej Góry

KIEDY: 29.08.2019 r. – CZWARTEK / godz. 19:00 /

Koncert trwa około 1 h + 10-15 minut na umoszczenie się przed + 10-15 minut na „wylądowanie” po

KOSZT: koncert jest BEZPŁATNY !

Liczba miejsc jest ograniczona

Obowiązują zapisy: motywrzeka@gmail.com lub 602 412 999.

W przypadku chłodniejszego wieczoru, koncert odbędzie się na pokładzie Statku Kultury, który przyjmie ograniczoną liczbę osób, w przypadku ciepłego wieczoru koncert odbędzie się na brzegu rzeki, na świeżym powietrzu więc ubierzcie się cieplej. Bez względu na miejsce, weźcie swoje maty/karimaty i koce/śpiwory.

GRAJĄCA:

Magdalena Pytkowska – Jestem…. No właśnie :) Kim jestem… Na dziś czuję, że docieranie do sedna to przygoda na całe życie. Być może nie jedno. :) A żyjąc w tym życiu odkrywam, eksploruję, doświadczam, tańczę, śpiewam, gram, zmieniam się, uczę poprzez relacje, joguję, gotuję, i wiele innych zwyczajnych rzeczy robię na co dzień. Na ten moment na mojej drodze zajmuję się towarzyszeniem ludziom w pokonywaniu barier na drodze ich wzrastania, poprzez psychoterapię tańcem i ruchem, oraz wykorzystanie mocy wibracji i dźwięków. Uczyłam się i doświadczałam również terapii Gestalt. Uczestniczyłam w wielu warsztatach i szkoleniach z obszarów pracy z ciałem, ruchem, głosem, twórczą ekspresją emocji. W obszarze moich aktywności jest praca terapeutyczna, indywidualna i grupowa, organizuję i prowadzę również warsztaty rozwojowe oraz kręgi kobiet. W kontakcie z drugim człowiekiem kieruję się holistycznym ujęciem człowieka, jako Istoty fizycznej, emocjonalnej oraz duchowej. Uwielbiam naturę, wieś, kocham być blisko ziemi, drzew, w lesie. Z zaciekawieniem obserwuję życie, wciąż ucząc się uważnie w nim uczestniczyć, słyszeć, widzieć, być obecną, doświadczać chwilę po chwili, czując, przeżywając, prawdziwie.
Odkąd moja Dusza obudziła się do śpiewu, kreacji muzyki i tańca, już nie chce przestać, to mnie niesie w świat i w życie.

Zaufaj, że naturalne dźwięki spotkają się z tym co potrzebuje harmonii w Tobie i że wydarzy się tylko to, na co jesteś gotowa/y.

CZEKAM NA CIEBIE ♥

Koncert Unity – Jedność odbędzie się w ramach projektu Motyw Rzeka, kulturalno-edukacyjnego projektu, który po raz drugi wypływa na polskie rzeki.
Przez 5 dni (27-31.08.) w Porcie Cigacice odbywać się będą warsztaty performatywne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
W programie m.in. tworzenie rzecznej biżuterii, tworzenie notatników z materiałów zero waste, rejs galarem, wspólne tkanie kostiumów kąpielowych w ramach akcji Siostry Rzeki.
Warsztaty są bezpłatne.
Trwają zapisy – zgłaszać można się mailowo na motywrzeka@gmail.com lub telefonicznie 602 412 999.
Szczegółowy harmonogram na www.motywrzeka.pl.

X