fbpx

Terapia dźwiękiem cz. II

Terapia dźwiękiem cz. II

Kiedy

wtorek, 15 maja 2018    
19:00 - 21:00

Gdzie

Statek Kultury - scena dolna
ul. Portowa, Cigacice

Rodzaj wydarzenia

Po raz drugi zapraszamy Państwa na dźwiękową podróż do wnętrza własnego serca.

Pierwotne dźwięki zaprowadzą Was do ciszy i spokoju, który jest Waszą prawdziwą Naturą jakże zapomnianą poprzez ciągły „bieg myśli”, wynikający z wymagań jakie stawia życie. Te stare pierwotne dźwięki zatrzymają Was na chwilę, kierując Waszą uwagę do wewnątrz, ukoją i wyciszą umysł.

W tę niezwykłą podróż zabierze nas Agnieszka Mieszkiel, która poniżej w paru słowach opisuje swoją działalność:

Jestem pedagogiem i terapeutą z długoletnim doświadczeniem.

W pracy wykorzystuję różne techniki i metody między innymi metodę terapii dźwiękiem wg Petera Hess’a, który stworzył terapeutyczną metodę pracy z dźwiękiem na bazie długoletnich doświadczeń. Wraz z profesorem Gertem Wegnerem – autorytetem w dziedzinie etnomuzykologii – zrealizował wiele badań naukowych dotyczących oddziaływań muzyki na psychikę i ciało człowieka.

Wykonywanie przeze mnie koncerty oraz indywidualne masaże odbywają się przy pomocy dźwiękowych mis terapeutycznych posiadających certyfikat jakości Peter Hess Therapie Klangschalen.

Wibracje mis dźwiękowych przenikają do płynów ustrojowych, tkanek, narządów, kości. Dochodzi do rezonansu między dźwiękiem i ciałem umożliwiając głębokie odprężenie. Dźwięki są kojące i odprężające.

Osoby otoczone wibracjami dźwięków doznają wyciszenia, wewnętrznego spokoju i poprawy samopoczucia również w aspekcie fizycznym.

Metodę tą łączę wizualizacją, afirmacją pozytywnego myślenia, nastrajając umysł na odbiór wyższych wibracji.

Do zobaczenia!

Załoga Statku Kultury

Koszt uczestnictwa
30 zł/os.

Zapisy

statekkultury@gmail.com

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o przesłanie e-mailem informacji o chęci udziału w tym wydarzeniu. Odeślemy e-mailem z potwierdzeniem uczestnictwa.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Jakub
tel. 570 578 737

X