fbpx

ProjectA – koncert bluesowy

ProjectA - koncert bluesowy

Kiedy

sobota, 10 listopada 2018    
8:00 - 9:30

Gdzie

Statek Kultury - scena dolna
ul. Portowa, Cigacice

Rodzaj wydarzenia

Zespół ProjectA, to grupa Przyjaciół z ogromnym doświadczeniem muzycznym i jeszcze większą miłością do Muzyki!

Agnieszka Senk- harmonijka

2002 -2004 kapela taxi blues nominacja na mala scenę Rawy Blues 2005-2007 kapela women blues band i najwazniejszy koncert to sumperk w czeskiej republice na festiwalu blues alive ,2007- wyroznienie na konkursie harmonijkowym solowka w nowej soli ..2016 roku uczestnictwo w konkursie harmonijkowym -harmonijka bridge od 2016 uczestnictwo w roznych skladach easy time ,4 grupa biednych,day time,żaba band.

Daria Jackiewicz- śpiew

Ukonczyla I st.Szkoly Muzycznej im.Zygmunta Noskowskiego w Świebodzinie w klasie fortepianu.Absolwentka Wydzialu Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach o profilu wokalnym.(pod kierunkiem dr Ewy Mentel).zaznajomiona z muzyka arabska,poprzez wystepy na kontraktach zagranicznych(Bahrain ,Dubaj).Wieloletnia wokalistka Cyganskiego Teatru Muzycznego „Terno”.Rozkochana w muzyce bluesowej(wokalistka m.in.zespolow BlUesA,Good Morning Blues).Uczestniczka wielu jam sessions.Zaangażowana w rozne projekty wokalne(od jazzu,country poprzez muzyke ludowa).

Piotr Stepek- kontrabas

Jest także flecistą, swoją przygodę muzyczną zaczął właśnie od tego instrumentu uczęszczając do PSM w Żarach.W kolejnych latach (2001-2006) kształcił swe umiejętności na Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Zielonogórskim, gdzie grając na flecie był członkiem Big Bandu Uniwersytetu Zielonogórskiego, z którym zdobył szereg czołowych jazzowych nagród muzycznych w Polsce i w którym to występował m.in z Maciejem Sikałą, Janem Ptaszynem Wróblewskim, Urszulą Dudziak, Piotrem Baronem, Piotrem Wojtasikiem, Grzegorzem Nagórskim… W 2009-2011 rozpoczął swą edukację na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa w klasie kontrabasu. Na stałe gra w kwintecie Yes 4 Jazz, który do września 2013 znany był jako kwartet Hard Work Ansemble. Współzałożyciel zespołu Mate, z którym m.in skomponował i nagrał muzykę do spektaklu „Wizyta Starszej Pani” (reż. R. Czechowski) w Teatrze Lubuskim; z zespołem tym ciągle też koncertuje.

Piotr Walorski- perkusja

Bardzo nie lubi o sobie mówić ! Jest genialnym perkusistą. Potrafi zagrać ze wszystkimi i wszystko. Uczestnik wielu projektów zarówno bluesowych, jazzowych jak i rockowych (jak tu nie wspomnieć o Zespole Kombajn do Zbierania Kur po Wioskach!) . Do tego ceniony pedagog i absolutny Mistrz Kierownicy – rowerowej. Uczestnik maratonów rowerowych, pokonuje tysiące km na rowerze tak jakby to było oczywistością wszelaką dla wszystkich.

Robert Zaleśny- gitary

Swoją pierwszą płytę nagrał w 1989 roku i od razu w Studio „Giełda” w Poznaniu. Jak sam podkreśla , praca z takimi tuzami realizacji jak Piotr Madziar- na zawsze ukształtowały jego podejście do muzyki i instrumentu. Uczestnik wielu projektów na terenie Poznania. Kolejne wcielenia z kolejnymi krążkami to zespoły Robin Blues, Nikodem oraz Shisha Lovers. Ostatnie kompozycje Robina ukazały się na płycie Joanny Pilarskiej i Krztsztofa Gąszewskiego JoPil Live In Poznań w 2017 roku.

WSTĘP NA KONCERT PO ZAKUPIE CEGIEŁEK NA ROZWÓJ STATKU KULTURY W CENIE 20ZŁ.

X