fbpx

No Borders Band

No Borders Band

Kiedy

poniedziałek, 24 września 2018    
19:00 - 21:00

Gdzie

Statek Kultury - scena dolna
ul. Portowa, Cigacice

Rodzaj wydarzenia

No Borders Band składa się z młodych muzyków z Polski, Syrii, Niemiec i Afganistanu. Łączymy muzykę europejską i środkowowschodnią, aby burzyć granice między ludźmi i między kulturami. Już w poniedziałek (24.09) o godzinie 19:00 na Statku Kultury w Cigacicach będziecie mogli poczuć naszą energię!

Wstęp wolny! Zapraszamy!

No Borders Band

Kim jesteśmy?
No Borders Band to efekt spotkań młodzieży z Polski, Niemiec, Syrii i Afganistanu w Dankowie od 13 do 19 maja 2018 roku. Przygotowujemy wrześniową trasę koncertową po Polsce i Niemczech. Jesteśmy finalistami konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę Młodzieży. Zyskaliśmy wsparcie Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu „Pro Europa Viadrina” oraz honorowy patronat Rzecznika Praw Obywatelskich – Adama Bodnara.

Co robimy?
Codziennie ciężko pracowaliśmy, doskonaliliśmy umiejętności i nabyliśmy wiele doświadczenia zarówno jako muzycy, ale też dziennikarze i redaktorzy. Teraz planujemy wrześniową trasę koncertową po Polsce i Niemczech.

Dlaczego?
Chcielibyśmy pokazać pozytywną stronę integracji z uchodźcami. Udowodnić, że muzyka jest językiem międzynarodowym i potrafi połączyć wszystkich ludzi bez względu na wiek, płeć i pochodzenie. Tworzymy coś pięknego i chcemy podbić świat :)

X