fbpx

Laboratorium Rejs – warsztaty filmowe i kino nad rzeką – edycja VII

Laboratorium Rejs - warsztaty filmowe i kino nad rzeką - edycja VII

Kiedy

środa, 19 czerwca 2019 - niedziela, 23 czerwca 2019    
Całodniowe

Rodzaj wydarzenia

Laboratorium Rejs po raz drugi zawita na pokład Statku Kultury! Zapraszamy wszystkich powyżej 12 roku życia na 5-dniową filmową przygodę.

Podczas warsztatów uczestnicy pod okiem doświadczonych instruktorów będą mieli okazję stworzyć swoje własne filmy dokumentalne. Doświadczenie nie jest wymagane. Zapewniamy profesjonalny sprzęt.

Jak się zapisać? :)

Wypełniając formularz na stronie >> laboratorium-rejs.pl/warsztaty
lub telefonicznie 883 997 939.

Jeżeli masz chęci, zapał i głowę otwartą na nowe doświadczenia, czekamy właśnie na Ciebie!

//

Dodatkowo wieczorami w Kinie nad Rzeką w rozstawionej w porcie jurcie odbędą się bezpłatne pokazy filmowe, podczas których zaprezentujemy polskie oraz światowe kino dokumentalne.

Szczegółowy program na laboratorium-rejs.pl w zakładce KINO NAD RZEKĄ.

Mamy również propozycję dla najmłodszych załogantów!

Gorąco zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 3-5 lat w dniach 20-23.06. w godzinach 11-13 na cykl bezpłatnych warsztatów artystycznych, podczas których, oprócz podążania za głosem dziecka, który jest w każdym z nas, zanurzymy się w świat wyobraźni i otworzymy przestrzeń na indywidualne wyrażanie siebie. W programie performatywne czytanie, zabawy plastyczne, spacer w naturze oraz wspólne improwizacje na instrumentach. Warsztaty poprowadzi Maja Okamgnienie, kognitywistyka, performerka, instruktorka warsztatów teatralnych dla dzieci i młodzieży; w swoich działaniach inspiruje się ideą swobodnej zabawy zaczerpniętą od André i Arno Sternów, Porozumieniem bez Przemocy, praktyką mindfullness i swoim wewnętrznym głosem dziecka.
Zapisy mailowo na majaokamgnienie@gmail.com lub telefonicznie 602 412 999.

Do zobaczenia na rzece!

// Projekt Laboratorium Rejs jest dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ze środków pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

X