fbpx

Warsztaty z opowiadania baśni

Karawana Opowieści na Statku Kultury

Warsztaty z opowiadania baśni

2.05.2017

WTOREK

13.00 Opowiadanie baśni dla dzieci: WYSPA ZNIKĄD-DONIKĄD JURTA
Przystań TWO
15.00
18.00
Warsztaty dla rodziców z opowiadania baśni dla dzieci JURTA
Przystań TWO

Karawana Opowieści to grupa ludzi, których pasją są opowieści, pieśni i muzyka. Karawana to podróż. Podróż zarówno w głąb siebie w poszukiwaniu czegoś ciekawego, niezwykłego, ważnego. Jest to również podróż z tym, co znaleźliśmy i dzielenie się tym z innymi. Często dochodzi też do wymiany opowieści, brzmień, spostrzeżeń. Zapraszamy Was zatem na spotkania z Karawaną Opowieści, podczas których niejedno usłyszycie.

Zapraszamy na warsztaty „Zostań opowiadaczem”, które są zajęciami dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć opowiadać historie, mieć większą swobodę w konwersacji, występują i przemawiają publicznie. Na warsztatach dowiecie się, jak opowiadać, żeby inni chcieli Was słuchać, co robić, a czego unikać. Będą podstawy komunikacji interpersonalnej, techniki pracy głosem, a także informacje wynikające z doświadczenia w opowiadaniu, udziału w warsztatach innych opowiadaczy, wyjazdów z opowieściami w różnych miejscach w Polsce oraz za granicę. Warsztaty odbywają się 02.05 wieczorem oraz 03.05 w południe. Koszt warsztatów 25 zł/osobę, maks 12 osób.

WYSPA ZNIKĄD-DONIKĄD

Baśnie z dalekich wysp i lądów.
Daleko od naszych domostw, gdzieś na nieskończonym Oceanie znajdują się wyspy… a jest ich tam bardzo wiele. Wśród nich jedna jest szczególna – Wyspa Znikąd – Donikąd. To tu zamieszkał straszny Ikakindria Kolomamba, żółw który chciał latać, piękna Ini i straszliwy czarodziej… Nie bała się go tylko staruszka, która miała 1000 a może i więcej lat.
Wyruszmy zatem razem do miejsca pełnego wyjątkowych historii – na Wyspę Znikąd-Donikąd.
Opowiada: Szymon Góralczyk Instrumenty : bęben obręczowy, happy drum , kalimba (spotkanie dla dzieci, młodzieży i dorosłych).

Zobacz inne spektakle

    Na Falach Odry, czyli Majówka Piknik    X